گروه یونیلیور ایران

۱۴ مهرماه ۱۳۸۲، یونیلیور فعالیتش را با نام تجاری ثبت‌شدهٔ «یونیلیور ایران» در جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و در ابتدا، به واردات رسمی برخی محصولاتش به کشور پرداخت.

در سال ۱۳۸۴ ، یونیلیور برای پیشبرد اهداف داخلی، برنامه‌ریزی در خصوص تولید مستقیم محصولاتش در خاک جمهوری اسلامی ایران را پیش برد و با انتخاب استان قزوین با توجه به موقعیت‌های مناسب این استان برای سرمایه‌گذاری، طراحی و شروع ساخت کارخانه خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۸۵، یونیلیور واحد تولیدی خود را افتتاح و تولید محصولاتش را به طور مستقیم در ایران آغاز کرد.

یونیلیور ایران محصولات دامستوس، اُمو، کامفورت، سیف، سیگنال، کلوزآپ، داو، لوکس، سانسیلک و کلیر را به طور مستقیم و با کیفیت جهانی در کارخانه خود تولید و عرضه می‌کند و همچنین به دنبال تولید داخلی دیگر محصولاتش نیز در کشور است.

محصولات دامستوس تمامی جرم‌ها و میکروب‌ها را از بین می‌برند.

امو برند جهانی شستشوی لباس‌ها است که بر ویژگی و قابلیت از بین بردن لکه‌ها تمرکز دارد. محصولات این برند به‌صورت مایع‌های شستشو، کپسول، پودر، قرص و ساشه ارائه می‌شوند و در دمای پایین و آب سرد هم مؤثر هستند. در برخی‌ بازارها، محصولات این برند به نام Persil به‌فروش می‌رسند.

کامفورت به هر لباسی، زندگی می‌بخشد تا به زندگی شما هم طراوت و شادی ببخشد. با هر بار شستشو، تغییر مثبت در زندگی را حس می‌کنید. با هر بار شستشو می‌تواند عمر لباس‌های شما را افزایش دهد و تازگی را در زندگی حس کنید. کامفورت می‌خواهد لباس‌های شما هم مثل خودتان حس خوبی داشته باشند.

برند سیف از آغاز به اهمیت محل زندگی، خانه، محله و تاثیر آن در سلامتی ما واقف بوده است از این رو به‌خوبی می‌دانیم که نقش این برند تنها پاکیزه کردن نیست. هدف برند سیف بخشیدن دوباره زیبایی به محیط اطرافمان است. برند سیف با تولید محصولات و انجام فعالیت‌هایی که بدون آسیب رسانی به زیبایی و پاکیزگی محیط کمک می‌کنند، این کار را انجام می‌دهد.

ما به قدرت لبخند باور داریم. لبخندها می‌توانند ما و دنیای اطراف ما را متحول کنند. ما باور داریم هیچ چیز نمی‌تواند سدی برای لبخند باشد – مخصوصا نبود سلامت دهان. به همین دلیل، در اقصی نقاط جهان سعی می‌کنیم تا سلامت دهان را از طریق محصولات سیگنال و برنامه‌های آموزشی ترویج دهیم. هر لبخندی اهمیتی شگرف دارد.

کلوز آپ، از سال ۱۹۶۷ شروع به تولید کرد و خمیردندان‌هایی شفاف است که برای اطمینان از بوی خوش دهان، نفس تازه و سفیدی دندان‌ها، شامل شوینده دهان و سفیدکننده‌های منحصربه‌فرد است. در آسیا، برزیل و آفریقای جنوبی به فروش می‌رسد و از مشهورترین برندهای مراقبت دهان است که جوانان را جامعه هدف قرار داده.

برند داو به بانوان کمک می‌کند تا ظرفیت و توانایی‌های خودشان برای زیبایی را به‌واسطه محصولاتی که بهداشت فردی واقعی را ارائه می‌دهند، درک کنند.

لوکس معتقد است که زنان سیرت بزرگی دارند. فراتر از صورتی زیبا، جنبه‌های متفاوتی دارند که از دید ما پنهان است، درست مشابه محصولات خوشبوی لوکس برای مراقبت از پوست. محصولاتی از بهترین عطرها، ساخته‌شده توسط بهترین عطرسازان و مراقبان از پوست حس و حالی لذتبخش به ارمغان می‌بخشد.

برند سان‌سیلک و متخصصان حرفه‌ای موی ما، هدفی مشترک دارند – به تمام زنان سراسر جهان کمک کنند تا نهایت زیبایی را برای موی خود فراهم کنند. برند سان‌سیلک با نام‌های Elidor، Seda، و Sedal در بیش از ۶۸ کشور در سراسر جهان به‌فروش می‌رسد.

برند Clear در سال ۱۹۷۹ میلادی به عنوان محصول مراقبت مو، برای مدیریت مشکلات مو،‌ به ویژه شوره ارائه شد. فناوری پیشرفته این محصول، Nutrium۱۰، ده نوع ویتامین و مواد مغذی معدنی را برای تقویت و تغذیه پوست سر و جلوگیری از شوره، ترکیب می‌کند.

بیش از ۳۴ سال است که تلاش کرده‌ایم تا افراد حس خوبی نسبت به خود داشته باشند، زیبا به نظر برسند و از رایحه و بوی محصولات Axe لذت ببرند. تحقیقات نشان داده‌اند، آنچه به بیشتر شدن جذابیت ظاهری افراد کمک می‌کند… تنها خودشان هستند. توانایی‌ها، نقاط ضعف، فردیت و مهم‌تر از همه شیوه‌ای است که افراد این موارد را به واسطه آن نشان می‌دهند. با این‌حال این روزها بسیاری از افراد احساس خوبی نسبت به خود واقعیشان ندارند. ما می‌خواهیم این ذهنیت را تغییر دهیم.

مراقبت حداکثری در طول روز با رکسونا.

محصولات ضد تعریق و دئودورانت ما، برای رفع نیازهای مختلف آقایان و بانوان طراحی شده‌اند تا حس طراوت و اطمینان را برای شما فراهم کنند.