معرفی شرکت فرآورده های لبنی پروتئینی سحر

شروع فعالیت شرکت سحر به سال 1378 برمی گردد که با نام تجاری «روزانه» در ایران سرآمد شد و هم اکنون نیز با نام تجاری سحرسان به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه های خصوصی تولید فرآورده های لبنی، با برخورداری از کارآمدترین تاسیسات و تجهیزات بروز تولید و بسته بندی استریل UHT و خطوط تتراپک سوئدی، محصولات خود را با بالاترین کیفیت روانه بازار مصرف داخل و خارج می کند.

کارخانه شرکت سحر در منطقه خوش آب و هوا و سرسبز حصار خُروان و در زمینی به وسعت 20 هکتار در نزدیکی شهر قزوین واقع شده است. این مجموعه در فرآیندی کاملاً کنترل‌شده از مزرعه تا سفره، از محل دامداری ها شیر خام مورد نیاز خود را تأمین و پس از فرآوری، طیف گسترده ای از محصولات لبنی و مشتقات آن از جمله انواع پنیر، شیر، شیرهای طعم دار و غنی شده، خامه، دسر و… را در بسته بندی های کاملاً بهداشتی، مطابق با استانداردهای جهانی تولید می‌نماید.

ما در سحر با رویکردی سلامت محور همواره کوشیده ایم تا فراتر از مرزهای تندرستی گام برداشته و با تولید محصولات لبنی ویژه با ارزش افزوده مغذی و سلامت بخش برای همه اقشار جامعه از جمله جوانان و ورزشکاران، استانداردی تازه از یک زندگی سالم و شاد را فراهم کنیم.

امروز شرکت سحر با بیش از دو دهه فعالیت در این عرصه و در نتیجه تعامل و همکاری با شرکت های هم نوع بین المللی ضمن گسترش و افزایش میزان تولیدات فرآورده های لبنی، در راستای دستیابی به جایگاهی شایسته در صنعت تولید، بر آنست تا با تولید و بسته بندی محصولات جدید و متنوع، نگاهی رو به جلو و متفاوت داشته باشد و حضور خود را در سبد محصولات خانوار بیشتر و پر رنگ تر کند.