شرکت تک‏ ماکارون با تکیه بر نزدیک به سه دهه تجربه و بهره‏ گیری از فنآوری روز دنیا و نیروی انسانی متخصص و با درنظر گرفتن اصول و قوانین حاکم بر صنعت غذا، در زمینه تولید انواع ماکارونی فعالیت می‏نماید. این شرکت محصولات مغذی و سالم خود را در سطح ملی و جهانی با هدف تأمین بخشی از نیازهای غذایی جامعه عرضه می‏نماید.
تولید انبوه با بهترین کیفیت و ارزش تغذیه ای بالا همواره سیاست راهبردی شرکت تک ماکارون بوده است .بطوریکه هم اکنون این شرکت با 6 خط تولید محصولات ماکارونی قادر است بیش از 450 تن محصولات مختلف اعم از ماکارونی، انواع اسنک، آرد، پودر کیک، لازانیا، انواع محصولات نیمه آماده و روغن زیتون را به بازار ارایه نماید.
جهت تولید محصول با کیفیت بسیار بالا و منطبق با استانداردهای بین المللی همواره بایستی شرایط محیطی تولید محصولات ماکارونی براساس استاندارد و براساس نوع محصولات و تکنولوژی تولید تنظیم و کنترل گردد تا محصول تولید شده دارای کیفیت مورد نظر گردد. برای تامین سرما، رطوبت و پاکیزه کردن هوای محیط تولید، از دستگاههای هواساز و پکیج های سرد و گرم متعدد استفاده شده است. کلیه ماشین آلات فوق از بهترین تامین کنندگان در داخل و خارج کشور تهیه و نصب گردیده است.
تولید محصولات ماکارونی با بالاترین کیفیت و براساس استانداردهای جهانی مستلزم بهره گیری از خطوط مدرن و کنترل دقیق آن می باشد. رشد کمی و کیفی محصولات تک ماکارون همگام با تحولات تکنولوژیک تولید محصولات ماکارونی انجام شده است. شرکت تولیدی تک ماکارون همواره پیشرو در بهره گیری از تکنیک های نوین تولید ماکارونی و بسته بندی این محصولات در نوع خود در منطقه بوده است.
پخش و توزیع انحصاری محصولات تک ماکارون در سراسر ایران توسط شرکت تکساران پارمیس در حال انجام است.