گروه بین المللی مانی آسیا

بیش از 145 سال است که خانواده رحمانی یکی از اعضای فعال جامعه کشاورزی بوده است. آنها با موفقیت آجیل و میوه های خشک را به بیش از 90 کشور در سراسر جهان تولید و تحویل داده اند. امروزه صاحب مفتخر یکی از پیشرفته ترین امکانات دسته بندی و بسته بندی در جهان و همچنین هکتارها زمین های حاصلخیز هستند.

گروه رحمانی با پنج سایت خود در خاورمیانه و اروپا و سایر مراکز بین المللی منتخب فعالیت می کند.

مانی، سنت های خانوادگی، اصالت و ارزش ها را با فناوری در هم می آمیزد تا محصولاتی طبیعی و سالم را با عزیزان خود سهیم شوید.

اسنک های مانی طیف متنوعی از مغزها را شامل می گردد که که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی دنیا و توجه به سلامت مصرف کنندگان، ترکیبی از بهترین طعم ها را در بسته بندی های متنوع و نوآور به ارمغان می آورد.

کاریز برندی میوه محور از گروه رحمانی است، رسالت کاریز اهدای سلامتی و لذت ، هر روز و به همه مردم با محصولات طبیعی ، خوش طعم و سالم است که با شکلی متفاوت ، مدرن و خلاق از میوه تهیه شده است.

کاریز با ترکیب جدید و متمایز طعم ها در بسته بندی های با کیفیت و جذاب تجربه ای جدید از طعم میوه ها را خلق می کند. محصولات کاریز فاقد رنگ، افزودنی غیر مجاز و نگهدارنده است.

سرزمین ایران به دلیل برخورداری از اقلیم‎های طبیعی گوناگون با حدود ۸۰۰۰ گونه گیاهی و ۲۰۰۰ گونه گیاهی دارویی، یکی از غنی‎ترین و متنوع‎ترین پوشش‎های گیاهی جهان را دارا بوده و همین امر، زمینه‎های بسیار مساعد را برای تولید عسل فراهم کرده است.

عسل گل‎وردی عسلی ۱۰۰% درصد طبیعی، متفاوت و خالص بوده که به عنوان یک محصول ایرانی با طعم خاص و منحصر به فرد خود کاملاً شناخته شده می‎باشد و سرشار از انواع مواد معدنی و آنتی اکسیدان است.

رستنی جواهری است ازسرزمین پارس که جهانی را با طعم خوش  و مطبوعش غنی می سازد. ترکیب جادویی و عصاره گیاهان رستنی، سفیر فرهنگ شرقی است.

رستنی آمیخته ای است از هارمونی میان رنگ و طعم طبیعت که روزی آرام و دلپذیر را به ارمغان می آورد.