تاریخچه تکساران پارمیس

شرکت پخش و بازرگانی تکساران پارمیس (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۰، با هدف اولیه توزیع و پخش محصولات FMCG و به منظور گسترش سهم بازار، مهندسی روابط با مشتریان و استقرار سامانه علمی توزیع و پخش مواد غذایی تاسیس گردیده که بزرگترین سهامدار آن نیز شرکت “تک ماکارون” می باشد و در تابستان سال ۱۳۹۲، مدیریت و ساختار این شرکت به شکل فعلی آن تغییر یافت.

طی گذشت شش سال از زمان تاسیس این شرکت تعداد کارمندان آن تا 400 نفر افزایش یافته و این روند صعودی در تعداد کارمندان و همچنین تعداد شعب و نمایندگی ها در کلیه استانهای ایران همچنان ادامه دارد.

هدف شرکت تکساران پارمیس این است که تامین کننده بتواند محصول خود را در کوتاهترین و کم هزینه ترین روش به دست مصرف کننده در سرتاسر ایران برساند. برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما تکساران پارمیس با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابلمان هدایتگر ماست که از آن میان می توان به سرمایه انسانی، شفافیت، ممتاز بودن، وفای به تعهدات، کار تیمی و … اشاره کرد.