borges

تاریخچه ی بورگس به پایان قرن نوزدهم باز می گردد. زمانی که در سال 1896، خانواده Pont Creus کسب و کاری کوچک در زمینه ی خرید و فروش زیتون و بادام در نواحی Lleida و Tarragona آغاز کرد. پس از گذشت تنها چند سال روغن زیتون بورگس به خاطر کیفیت و عطر و طعم فوق العاده ی آن معروف شد.
آن کارخانه ی کوچک، امروزه تبدیل به گروه بین المللی بورگس شده است که به عنوان یکی از رهبران بازار جهانی “مواد غذایی سالم و سودمند” می باشد. این شرکت بزرگ به عنوان یک پرچمدار در حوزه ی سبک زندگی مدیترانه ای؛ همچنان به اصالت و ریشه هایِ عمیقِ سنتِ خانوادگیِ سرزمینی که در آن به دنیا آمده، وفادار مانده است.
با تکیه بر چنین پشتوانه ای، گروه بین المللی بورگس مشتاق به ادامه ی روند رهبر جهانی بودن در بازار محصولات طبیعی و کمک کردن به معرفی مزایای شیوه زندگی مدیترانه به نسل های آینده می باشد.
گروه مدیترانه ای بورگس، شرکتی با دامنه فعالیتی در سراسر جهان است. گواه این موضوع، میزبانی این شرکت از کشورهای زیاد و انجام فعالیتهای تامین، پردازش و افتخار از داشتن سالها تجربه در زمینه ی کسب و کار فروش در کلیه ی قاره ها و در نتیجه تشکیل یک زنجیره ی ارزش افزوده ی کامل است.
در حال حاضر این شرکت و کلیه شرکتهای تابعه اش در هر 5 قاره، و کشورهای ذیل حضور دارد:
اسپانیا، فرانسه، ایالات متحده آمریکا (سه شعبه)، مراکش، تونس، مصر، اردن، شیلی، چین، برزیل، هند، روسیه و لهستان.
این در حالی است که حضور بین المللی این شرکت به راحتی از طریق شبکه فروش آن و در بیش از 130 کشور میسر می باشد.
شرکت تکساران پارمیس به عنوان وارد کننده و توزیع کننده ی انحصاری محصولات بورگس در ایران همکاری خود را با این شرکت بزرگ بین المللی آغاز نموده است و محصولات برند جهانی بورگس به زودی توسط این شرکت در ایران در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.